RAM Nasıl takılır?

BatıkanKln

Centipat
Daha fazla  
Çift kanal yapmak istiyorum 2. RAM'i takacağım. Aynı RAM'i alacağım ama nasıl takılacağını bilmiyorum bildiğiniz ayrıntılı video var mı? Yardımcı olur musunuz?

Çift kanal yapmak istiyorum 2. RAM'i takacağım. Aynı RAM'i alacağım ama nasıl takılacağını bilmiyorum bildiğiniz ayrıntılı video var mı? Yardımcı olur musunuz?

Anakartın kılavuzun da genelde nasıl takılması gerektiği yazar RAM adedine göre. Genellikle 2. ve 4. slotlara takılır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
dik bir şekilde takmaya özen gösterin, iki elle kenarlardan çentikler kapanana kadar bastırın dik bastırdığınız sürece çok güç gösterseniz bile birşey olmaz çentikler kapanınca bırakın hayırlı olsun.

O kenarlarındaki şeyleri açın sonra rami ortasından anakarta doğru yani ileri bastırın o kenarlarındaki şey "cırtt" sesi çıkaracak ve kapanacaktır (kenarlarında olan şeyin adını bilmiyorum)

Geri
Yukarı