RAM overclock nasıl yapılır?

Yok hocam o vardı zaten de öyle bir ayar görünce bir paylaşmak istedim her neyse vardı ama aşağıda Memory voltage falan ellenmiyor eskiden OC u oradan yapıyordun işlemciye
Evet, o parametreler nedensizce kapalı. Hiç unlock gibi ayar var mı? Bu Award Bios'lara fransız kaldım.

Evet, o parametreler nedensizce kapalı. Hiç unlock gibi ayar var mı? Bu Award BIOS'lara fransız kaldım.

Bende öyle hocam ancak unlock ile ilgili bir ayar yok BIOS güncelleyebilsem güncelliyeceğimde arkadaş MSI'nin sitesinde bile bulamadım
Evet, o parametreler nedensizce kapalı. Hiç unlock gibi ayar var mı? Bu Award BIOS'lara fransız kaldım.

Bu arada bir tane buldum ama tam emin değilim BIOS dosyaları bunlar mı ayrıca BIOS güncelleme nasıl yapılıyor

1646557133377.png

Bende öyle hocam ancak unlock ile ilgili bir ayar yok BIOS güncelleyebilsem güncelliyeceğimde arkadaş MSI'nin sitesinde bile bulamadım

Bu arada bir tane buldum ama tam emin değilim BIOS dosyaları bunlar mı ayrıca BIOS güncelleme nasıl yapılıyor

Eki Görüntüle 1324011
Benim çok bilgim yok bu BIOS güncellemeleriyle alakalı. Aslında videoda yapılışı var oradan bakabilirsiniz lâkin tam güncellerken evin elektriği kesilirse anakartınız çöp olur. Kurtarma işlemi eski anakartlarda yok diye biliyorum.

Geri
Yukarı