RAM takviyesi sonrası mavi ekran hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anl45

Hectopat
Öncelikle iyi günler 2+1 3GB RAM'im vardı. 1GB çıkartıp yerine 4 GB RAM aldım ve dün gece 3 defa farklı kodlarda mavi ekran hatası aldım 1. si MEMORY_MANAGEMENT.
2. olarak BAD_POOL_HEADER hatası ama 3.sünü unuttum maalesef.
Bende Memtest'le test etmek istedim ve tek tek önce 2 GB olanı test ettim temiz çıktı fakat 4 GB'lık olanı test ettiğimde böyle bir şey yazdı sizce yeni aldığım RAM sorunlu mu? Saygılarımla.

e5QLaz.jpg

Ek olarak: DMP dosyasının görüntüsü de şu şekilde.

xG0PWb.jpg

eXX9ND.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
https://www.dropbox.com/s/z8l5q5bxcnjcpo5/020614-46550-01.rar
Art arda mavi ekran verdiğinden windows bozuldu ve yeni format atmak zorunda kaldım o yüzden şuan elimde sadece bu dmp dosyası var. Ayrıca arkadaşın birisi bana başlık ve içerik uyumsuzluğu yüzünden 1 gün ban cezası vermiş, af edersiniz ama başlığımla içeriğim nasıl uyumsuz?

Yeter artık şu forumda böyle saçma cezalar aldığımız istemiyorsanız girmeyiz yani böyle "Çingene yetki vermişler önce babasını asmış." gibi insanlara yetki vermeyin lütfen.

- - - Güncellendi - - -

"Ram takviyesi yaptım mavi ekran aldım" başlığım buydu nerede sıkıntı var yahu, yalan mı söylüyorum? Ram takviyesi yaptım mavi ekran hatası aldım? Daha önce yoktu terbiyesizliğin de bir sınırı var yeter artık bu saçma sapan nedenlerden dolayı bir daha ceza verirseniz burada bir daha işim olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı