Çözüldü RAM upgrade sonrası oyunlar çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nvdia HD6850

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast 8+8 16 GB CL16 3600MHZ
Ekran kartı
GTX1050TI
Anakart
B450M K-II
İşlemci
R5 5500
8 GB RAM kullanıyordum. Yetmediği için aynı RAM'den 1 tane daha aldım. Fakat taktığımdan beri oyunlar çökmeye başladı. Acaba neden kaynaklı, nasıl düzeltirim?

8 GB RAM kullanıyordum. Yetmediği için aynı RAM'den 1 tane daha aldım. Fakat taktığımdan beri oyunlar çökmeye başladı. Acaba neden kaynaklı, nasıl düzeltirim?
Ram oyuna katkı yapması için dual channel olması gerek single channel olan 8 16 32 ne olursa olsun fps için 3 5 fpsden fazla fark etmez sadece drop önler bu kadar

İşletim sisteminin güncelliğini kontrol edebilirsin Steam üzerinden doya bütünlüğünü doğrulayabilirsin format atabilirsin RAM'lerin yerini değiştirebilirsin ya da son çözüm iade edebilirsin

Format deneyeceğim.

İşletim sisteminin güncelliğini kontrol edebilirsin Steam üzerinden doya bütünlüğünü doğrulayabilirsin format atabilirsin RAM'lerin yerini değiştirebilirsin ya da son çözüm iade edebilirsin

RAM'lerin yerini değiştirdim düzeldi galiba. Yarın da çökmezse ona göre geri dönüş yaparım hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı