RAM uyuşmazlığı

Lydia

Centipat
Daha fazla  
Elimde DDR3 RAM var çift çip bunun yanına bir 4 daha ekledim fakat o çift çipli Dual yaptım fakat açmadı yok mu bunun çözümü? MHz'ler falan hepsi aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardesim bak ramlerini öğrenmek için vahi inmesi gerekir fakat aras kargoyla gelmek zorunda sana 3 sık sunuyom yanlış ı seçersen kapına aras kargo yurtiçi ptt kapına dayanır sıklar: a) Aras kargo b) NFS Carbon Tuner Theme muziği esliğinde aras kargo c) Vahi inmesini beklemek d) 3000 hp supra motoru ile gelmesi fakat evine gelince kargon tam tamına 125 milyar dolar ödemek zorundasın

Ne marka söylemişsin ne RAM'lerin hızlarını söylemişsin ne de anakartını yazmışsın. Nasıl yardım edelim sana dostum?

RAM markaları aynı değil 10600-1333 MHz ikisi de anakart: Gigabyte GA-M68MT-S2 AM3.
Kardesim bak ramlerini öğrenmek için vahi inmesi gerekir fakat aras kargoyla gelmek zorunda sana 3 sık sunuyom yanlış ı seçersen kapına aras kargo yurtiçi ptt kapına dayanır sıklar: a) Aras kargo b) NFS Carbon Tuner Theme muziği esliğinde aras kargo c) Vahi inmesini beklemek d) 3000 hp supra motoru ile gelmesi fakat evine gelince kargon tam tamına 125 milyar dolar ödemek zorundasın
Çok komiksiniz.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı