Ramazan geldi

CHRİS W4LKER

Decapat
Evet arkadaşlar bugün teravih namazları kılındı ve ramazan ayı artık geldi yarın ilk mesaiye başlıyoruz ve oruçluyuz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Halen tutup tutmamak arasında kararsızım. Susuz ders çalışmak zor olacak gibi bilemiyorum.

Ramazana ortaokuldan beri hazırlıklıyım 1tl ile su ve çubuk kraker alıp geçinirdim

Halen tutup tutmamak arasında kararsızım. Susuz ders çalışmak zor olacak gibi bilemiyorum.
Ben de aynı durumdayım. Forumda böyle tutan insanları görünce tutasım da geliyor. Keşke okulun olmadığı bir döneme denk gelseydi.

Tutmayı düşünüyorum. Zorlanırsam da orucumu bozarım tutmamaktan iyidir. En azından denemiş olurum. Umarım iyi gelir bu Ramazan ayı.

Sen tut Allah kolaylık verir. Ayrıca özür sayılacak bir durum yoksa farz olan ibadeti dünya işine değişmek yanlış olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…