Ramazan için hikaye ve online oyun tavsiyesi

Anime oyunu ne demek hocam ya? Anime bir dizi türü bambaşka bir şey, oyun bambaşka bir şey. Azıcık araştırma yaparsanız internette topluluğun çok beğendiği bir oyun olduğunu görürsünüz.
Kral kusura bakma video açınca gördüm, ben direkt google de görsele bakarak ciddi anlamda ön yargıda bulundum fakat korku olduğu için indirmeyeceğim ne yazık ki :(

Korku derken psikolojik korku. Oyun zaten görsel roman oyunu.
Bakacağım söz :D Neden bu kadar kızdınız anlamadım :D
Bu arada hikaye tarzı derken GoW tarzı grafikli tatlış oyun kastetmiştim, Hellblade: Senua's Sacrifice bu tarz bunu beğendim hikayesini okuyacağım eğer tarzıma uyarsa oynayacağım :) Teşekkürler.

Online olarak Apex Legends veya Valorant olabilir. Paralı da olur derseniz Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

Tek oyunculu olarak Jedi: Fallen Order ve Hellblade: Senua's Sacrifice F/P oyunlar gayet.
Oyunun grafikleri dediğim gibi GoW ve gidişat da benziyor. Beğendim önerin için teşekkürler :)
1679605004508.png

Oyunu bitirdiğimde attığınız oyunları tek tek oynayacağım. (RDR2 vb. Hariç çünkü onları zaten bitirdik :) )

Hikayeli istiyorsan Witcher 3, Fallout 4, Far Cry 3, Hitman Absolution, mgs v Phantom Pain.

Arkadaşınla oynamak istiyorsan Ring of Elysium var ücretsiz. Bir ara oynamıştım PUBG'nin yandan yemişi gibi bir şey ama güzel oyun grafikleri falan güzel. Bir ara herkes oynuyordu bu oyunu yayınlar da falan. Şu an akıbetini bilmiyorum ama deneyin zaten ücretsiz sevmezseniz silersiniz. Onun dışın da burada ücretsiz oyunlar var kafanıza göre seçin.

Geri
Yukarı