Ramazanda oynanacak Online oyun önerisi

neuroxx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ramazanda Online oynanacak güzel oyunlar var mı arkadaşlar ücretsiz 30-50 GB'lik oyunlar önerir misiniz sistem aşağıda; şimdilik MC Valorant oynuyorum The Finals güzel oyun ama açılmıyor sistemim düşük diye açılmıyor ama sistem gereksinimlerinde GTX 1050 Ti destekliyor halbuki açması lazım engel koymuşlar orta ayarlarda oynarım ben oyunu sistemim:

Xeon E3 1230 3.20 GHz.
16 GB RAM.
GTX 770 2 GB.
68 GB SSD.

Yani siz ne dersiniz bilemem. Ancak eskiden arkadaşlarımla birlikte sahura kadar PUBG oynardık. O yüzden Ramazanda oynanacak oyun dendiğinde aklıma ilk olarak PUBG ve PUBG Mobile gelir. Size göre kötü olabilir ancak benim bilinç altıma yerleşmiş. Duygulandım.. Size önerim PUBG.

Startup Company bende yeni keşfettim oyun sarıyor hoşunuza giderse indirin oynayın derim bir sistem gereksinimleri aman aman değil.

Startup Company bende yeni keşfettim oyun sarıyor hoşunuza giderse indirin oynayın derim bir sistem gereksinimleri aman aman değil.
Hocam peki the finalsin açma yolu varmı

Yani siz ne dersiniz bilemem. Ancak eskiden arkadaşlarımla birlikte sahura kadar PUBG oynardık. O yüzden ramazanda oynanacak oyun dendiğinde aklıma ilk olarak PUBG ve PUBG Mobile gelir. Size göre kötü olabilir ancak benim bilinç altıma yerleşmiş. Duygulandım. Size önerim PUBG.

Biz arkadaşlarla kuzenlerle Cr
girerdik çok sarıyordu ya o günlerin zevkini alamıyoruz artık şu günlerde.

Geri
Yukarı