RAM'de sorun olabilir mi?

berad90

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 6 aydır oyun oynayamıyorum FPS'ler aynı değerler aynı sıcaklık vs RAM çalışıyor olupta sıkıntılı çalışıyor olabilir mi? Oyunlarda olsun sıcaklık falan aynı anakart ve PSU değiştirdim düzelmedi acaba neden kaynaklanıyor olabilir Valorant'ta 200 FPS'te bile kasıyor mesela ya da anlık 120'ye falan düşebiliyor eskiden 120'de kayıt bile alıyordum şimdi normal oyun bile deli gibi kasıyor.

Bu konunun RAM'dan çok işlemci sorunu gibi geldi bana macunlarını kontrol et, için rahat edecekse RAM'leri çıkartıp oksitlenme vesaire varsa onu temizle RAM soketine hafiften hava tut.

Bu konunun RAM'dan çok işlemci sorunu gibi geldi bana macunlarını kontrol et, için rahat edecekse RAM'leri çıkartıp oksitlenme vesaire varsa onu temizle RAM soketine hafiften hava tut.

Hocam anakart değiştim bana da işlemci sorunu gibi geliyor ama nedenki sorun varsa neden 5 6 aydır düzgün çalışıyor anlam veremiyorum.

Oksitlenme RAM'in kendinde olur zaten sokette değil.

Hmm RAM'in soket tarafına mı soguk hava tutayım.

Hocam anakart değiştim bana da işlemci sorunu gibi geliyor ama nedenki sorun varsa neden 5 6 aydır düzgün çalışıyor anlam veremiyorum.

O bilgisayara bakım yapıldı mı format vesaire yapıldı mı yazılımsal olarak eksiklikleri bile olabilir anakart değiştiyse üzerindeki arkadaşları tanımıyor bile olabilir.

evet sokete hava üfleyin ramlari de silin

Yeni konular

Geri
Yukarı