RAM'lerin uyumluluğu nasıl anlaşılır?

torcak1

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda 8 GB RAM kullanıyorum 8 GB daha eklemek istiyorum. Amazon'da kullandığım belleğin aynısını buldum ama seri numarasında 1 harf fazla yazıyor o yüzden almaya korkuyorum. CPU-Z programında seri numaram F3-12800CL9-4GBXL gözüküyor ama alacağım belleğin seri numarası sitede F3-12800CL9D-8GBXL olarak gözüküyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan ana kartın destekleyip desteklememesi.

Bellekler Arasında Uyum Diye Bir Şey Yok Çok Nadir 2 Ram Birbiri İle Uyumlu Çalışmamazlık Yapabilir Asıl Bakmanız Gereken Anakart İle Uyumluluk Uyuyorsa Sıkıntı Yoktur. Belirttiğim Durumda 100de 1 lik bi Durum

Almak istediğim RAM kendi kullandığım RAM ile aynı ama dediğim gibi seri numarasında bir harf fark var ondan korkuyorum. Belki de CPU-Z o harfi eksik gösteriyordur bilmiyorum.

Almak istediğim RAM kendi kullandığım RAM ile aynı ama dediğim gibi seri numarasında bir harf fark var ondan korkuyorum. Belki de CPU-Z o harfi eksik gösteriyordur bilmiyorum.
Sıkıntı Olmaz Sürüm Farkıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…