RAM'lerin uyumluluğu nasıl anlaşılır?

torcak1

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda 8 GB RAM kullanıyorum 8 GB daha eklemek istiyorum. Amazon'da kullandığım belleğin aynısını buldum ama seri numarasında 1 harf fazla yazıyor o yüzden almaya korkuyorum. CPU-Z programında seri numaram F3-12800CL9-4GBXL gözüküyor ama alacağım belleğin seri numarası sitede F3-12800CL9D-8GBXL olarak gözüküyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda 8 GB RAM kullanıyorum 8 GB daha eklemek istiyorum. Amazon'da kullandığım belleğin aynısını buldum ama seri numarasında 1 harf fazla yazıyor o yüzden almaya korkuyorum. CPU-Z programında seri numaram F3-12800CL9-4GBXL gözüküyor ama alacağım belleğin seri numarası sitede F3-12800CL9D-8GBXL olarak gözüküyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Bellekler Arasında Uyum Diye Bir Şey Yok Çok Nadir 2 Ram Birbiri İle Uyumlu Çalışmamazlık Yapabilir Asıl Bakmanız Gereken Anakart İle Uyumluluk Uyuyorsa Sıkıntı Yoktur. Belirttiğim Durumda 100de 1 lik bi Durum

Almak istediğim RAM kendi kullandığım RAM ile aynı ama dediğim gibi seri numarasında bir harf fark var ondan korkuyorum. Belki de CPU-Z o harfi eksik gösteriyordur bilmiyorum.

Almak istediğim RAM kendi kullandığım RAM ile aynı ama dediğim gibi seri numarasında bir harf fark var ondan korkuyorum. Belki de CPU-Z o harfi eksik gösteriyordur bilmiyorum.
Sıkıntı Olmaz Sürüm Farkıdır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı