Rampage Comfort kulaklığın Windows 11 yazılımı nereden indirilir?

Lem0N

Hectopat
Arkadaşlar, ne yapmalıyım? Kulaklığımın mikrofonu çok iyiydi ama şu an rezil durumda. Bana bir yol gösterebilir misiniz? Aldığım laptopun Windows 10'da yazılımları yok o yüzden Windows 11'de bu sorunu çözmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ne yapmalıyım? Kulaklığımın mikrofonu çok iyiydi ama şu an rezil durumda. Bana bir yol gösterebilir misiniz? Aldığım laptopun Windows 10'da yazılımları yok o yüzden Windows 11'de bu sorunu çözmeliyim.

Kulaklığın buysa siteden ses kontrol programını indir ve kur. Orada Windows 11 yazmadığına çok takma, Windows 10'la uyumlu olan Windows 11'e de uyumludur (istisnalar hariç.).

Kulaklığın buysa siteden ses kontrol programını indir ve kur. Orada Windows 11 yazmadığına çok takma, Windows 10'la uyumlu olan Windows 11'e de uyumludur (istisnalar hariç.).
dedıgınız gıbı yaptım hocam drıverı tam kurdu herhalde ancak bır sorunum daha var. Mıkrofonumu denedım calısması gerektıgı gıbı calısıyor ancak dıscordda oyle calısmıyor. Ne yapmalıyım webden gırınce dıscorda duzgun ancak uygulamada kotu ıletıyor sesımı

Yeni konular

Geri
Yukarı