Rampage Fury X vs. HyperX Cloud Alpha

Borke0

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın bir zamanda oyun için stereosu iyi bir kulaklık alacağım. İlk başlarda Cloud Alpha'yı almayı düşünüyordum fakat furyleveldan Fury X incelemesini izledikten sonra aslında birçok özelliğinin Cloud Alpha'la aynı olduğunu gördüm. Ve de üstüne üstlük wirelles özelliğini koymuşlar. Üstelik 2 yıl garintiyle. Kablo ve kulaklık malzemesi kaliteli gözüküyor. Sürücüleri de aynı. Eğer stereo kalitesi çok farklı değilse Fury X'i almayı düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir? Sizce hangisini almalıyım?

Evet arkadaşlar burası fanboyların olduğu daha ürünü eline almadan alınmaz diyenlerin dolu olduğu bir platform olmuş okudukça üzülüyorum size yarın veya ondan sonraki gün elime alacağım kulaklığı Cloud 2 ile karşılaştıracağım marka takıntılı insanlar çok fazla var burada onu öğrendim.
Başka alternatiflere yönelebilirsiniz veya en son seçenek Rampage tercih edebilirsiniz ama mutlaka diğer alternatiflere göz atın.

Sana cidden üzüldüm marka kötüleyip fanboyluk yapıyorsun yarın karşılaştıracağım ki şu an elinde olanlar aşırı memnun Fury X'den.

Evet arkadaşlar burası fanboyların olduğu daha ürünü eline almadan alınmaz diyenlerin dolu olduğu bir platform olmuş okudukça üzülüyorum size yarın veya ondan sonraki gün elime alacağım kulaklığı Cloud 2 ile karşılaştıracağım marka takıntılı insanlar çok fazla var burada onu öğrendim.

Sana cidden üzüldüm marka kötüleyip fanboyluk yapıyorsun yarın karşılaştıracağım ki şu an elinde olanlar aşırı memnun Fury X'den.
Boş boş konuşmayı bırakıp anlama kapasitenizi geliştirin, üslubumu bozmak istemiyorum söylenecek çok sözüm var size karşın. Markayı kötülediğim falan yok başka alternatiflere yönelinebilir geçmiş konularda körü körüne savunuyorsunuz fakat siz memnunsunuz diye herkesin ürünü kaliteli olacak diye birşey yok. Hiçbir markanın fanboyu felan değilim para mı alıyorum bu tarz markalardan saçma sapan konuşuyorsunuz? İnsanlara en iyisini tavsiye etmeye çalışıyorum Rampage hangi işi başarmışta bir kulaklığı başaracak? Elimde olan kulaklığı da mouse da bozuldu durduk yerde. Burda asıl fanboyluk yapan sizsiniz.

Boş boş konuşmayı bırakıp anlama kapasitenizi geliştirin, üslubumu bozmak istemiyorum söylenecek çok sözüm var size karşın. Markayı kötülediğim falan yok başka alternatiflere yönelinebilir geçmiş konularda körü körüne savunuyorsunuz fakat siz memnunsunuz diye herkesin ürünü kaliteli olacak diye bir şey yok. Hiçbir markanın fanboyu falan değilim para mı alıyorum bu tarz markalardan saçma sapan konuşuyorsunuz? İnsanlara en iyisini tavsiye etmeye çalışıyorum Rampage hangi işi başarmışta bir kulaklığı başaracak? Elimde olan kulaklığı da mouse da bozuldu durduk yerde. Burada asıl fanboyluk yapan sizsiniz.

Kardeşim yaptığın markayı kötülemek ve de fanboyluk ürünün altarnetifi yok ve sen gidin altarnetiflere gidin diyorsun. Bir mouse var elşnde ve durdukyere bozuluyor sende bunu iade etmiyorsan çok saçma geçen gene aynı şikayetten biri homurdanıyordu kulaklık gelmiş adama bozuk diyoz iade et dedik yoo diyor. Aynısınız

Kardeşim yaptığın markayı kötülemek ve de fanboyluk ürünün altarnetifi yok ve sen gidin altarnetiflere gidin diyorsun. Bir mouse var elşnde ve durdukyere bozuluyor sende bunu iade etmiyorsan çok saçma geçen gene aynı şikayetten biri homurdanıyordu kulaklık gelmiş adama bozuk diyoz iade et dedik yoo diyor. Aynısınız
Aynıyız aynen iade süreci kaç gün bilen var mı? Arkadaş çok biliyor :D Ek olarak fanboyluk bir markaya yapılır benim bir markayı övdüğüm yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı