Rampage Fury X vs Logitech G435

Bütçe
1500

Omeracix

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600/rx5500xt 8gb/16gb ram/b450 anakart
Geçtiğimiz günlerde Logitech G435 satın aldım aldıktan sonra sitelerdeki reklamlarda Rampage'in Fury X modelini gördüm G435'ten önce de zaten kafamda HyperX Cloud 2 Wireless modeli vardı ancak bütçemi aştığı için alamadım hala iade hakkım var. Sizce hangisi daha mantıklı olur ya da başka bir öneriniz var mı? (bütçe 1, 5k)

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage'e bulaşılmaz hocam. Bende zamanında çok önerilen Rampage Drop Plus var geçen ay 1 sene oldu şu anda oyunlarda adamların sesini sadece sağ sol olarak duyabiliyorum nerden geldiklerini anlayamıyorum bile.

Rampage'e bulaşılmaz hocam. Bende zamanında çok önerilen Rampage Drop Plus var geçen ay 1 sene oldu şu anda oyunlarda adamların sesini sadece sağ sol olarak duyabiliyorum nereden geldiklerini anlayamıyorum bile.

Hocam bende de aynı durum yaşandı ama ben Rampage değil Gamepower almıştım Mihawk modeli 1 yıl sonra mikrofonu bozuldu üstünden 3 ay geçti sol tarafı bozuldu kulaklığın ama hiç Rampage kullanmamıştım o yüzden sordum teşekkürler.

Rampage, James eşek, gamepower gibi markalara bulaşılmaz hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…