Rampage Fury Z mi Logitech G305 mi?

Bütçe
600-1000
O bütçeye Rampage almak akıl işi değil.

Rampage markası önerilmiyor ve ürünleri genel olarak kötü ama Rampage Fury Z kötülenemez bence. Çünkü Fury ürünleri sağlam bence incelemelere bakabilirsiniz yapılan tek şey Rampage markası adı altında çıkış yapması. Ürün zaten pwnage kopyası YouTube incelemelerine bakarsınız. Ama başka modelde önerebiliriz.

G305 fiyatını hak etmiyor. Fury Z'nin switchleri pek iyi değil. Onun dışında güzel mouse. Rampage markası adı altında çıksa da Rampage'in ürettiği bir ürün değil. Yurtdışında Pwnage Ultra Custom Symm 1 diye geçiyor.

Sanırım kablosuz bir mouse arıyorsunuz. Fury Z yerine M600S tercih edilebilir. Sensör olarak da switch olarak da daha iyi bir mouse.

Yeni bir mouse alacağım bu ikisi arasında karasız kaldım Fury Z G305'e göre bir tık daha iyi geldi gözüme.
Fury Z daha iyi bir mouse. Kullandım Fury Z'yi.

Fury Z alsam uzun kullanımda sıkıntı çıkartır mı? incelemelerinde herkes övmüş çünkü.

Fury Z alsam uzun kullanımda sıkıntı çıkartır mı? İncelemelerinde herkes övmüş çünkü.

Ben sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. Ha olurda bir şey yaşarsanız furylevel Discord'da yardım alabilirsiniz. Yanlış değilsem orada sizinle ilgileniyorlar. Ömer Faruk hocam çok anlayışlı birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı