Rampage Helios C15 sıvı soğutma alınır mı?

Rampage Helios c13 tek fanlı soğutucuyu , i3 12100f işlemcimde kullanıyorum 3 aydır. Çok memnunum. Cyberpunk gibi üst düzey oyunlarda 50 dereceyi geçmiyor. fanlar gayet sessiz çalışıyor.
Alınmaz çöpün önde gideni diyen arkadaş neye göre değerlendirip söylemiş şaşırdım

Rampage Helios c13 tek fanlı soğutucuyu , i3 12100f işlemcimde kullanıyorum 3 aydır. Çok memnunum. Cyberpunk gibi üst düzey oyunlarda 50 dereceyi geçmiyor. fanlar gayet sessiz çalışıyor.
Alınmaz çöpün önde gideni diyen arkadaş neye göre değerlendirip söylemiş şaşırdım
12100f zaten stok fan ile bile geçmiyor 50 dereceyi. Rampage ürünleri tamamı malzeme kalitesi olarak, performans olarak, dayanıklılık olarak iğrenç ürünler.

12100F zaten stok fan ile bile geçmiyor 50 dereceyi. Rampage ürünleri tamamı malzeme kalitesi olarak, performans olarak, dayanıklılık olarak iğrenç ürünler.

Hocam

İş görür mü çok uygun 1000 gibi bir fiyata alıyorum sıfır faturalı 5600 için yeterli olur mu bilemedim

Hocam

İş görür mü çok uygun 1000 gibi bir fiyata alıyorum sıfır faturalı 5600 için yeterli olur mu bilemedim
Onu alacağına kule tipi al daha iyi. 120mm sıvı soğutma rampage olmasa bile para israfı.

Geri
Yukarı