Rampage ICED120-RGB CPU Soğutucu alınır mı?

Kendi zorlayıp SSD alsa yıllarca oyunlar vb acı çekmeden kullanıcak dolar yine artıyor o SSD zam yecek günü kurtarmak yerine ileriye dönük alması her türlü daha iyi.

Acaba hangi SSD? SLC mi MLC mi TLC mi QLC mi? DRAM var mı? DRAMless bir QLC SSD yerine göre HDD'den daha kötü performans sergileyebilir. Öyle olmayacak bir tane de 1000+ üstü tutar. HDD hiçbir zaman günü kurtarmak değildir.

Rampage Iced120-rgb 120*120*25mm 800/2000rpm Cpu Soğutucu - n11.com Bunu 359 TL'ye alacağım. Bu siteyi ve ürünü.
Tavsiye eder misiniz? Termal macun gönderiyorlar mıdır?

Bir de 1 T HDD Disk alacağım ileride bozulmayacak ve ses çıkarmayacak bir marka söyler misiniz? Teşekkür ederim.
ben yandım siz yanmayın :) bu soğutuyu aldım evet çok iyi soğutuyor 3600 ryzen işlemcide ortalama 15 derece fark etti ama elektrik süpürgesi gibi çalışıyor :) sesi salondan duyulur oldu :)

Arkadaşlar konuyu hortlatacağım ama, linkte soğutucu incelemem mevcut.

Marka takıntım yok. Çift fan olması sebebiyle bu markayı seçtim. ,Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum bende abartıldığı kadar ses yok.

1 Yıldır Kullanıyorum Tam 4 tane aldım, ses hiç yok, çift fan var. ayrıca gösteriş olarakta hoş duruyor. x124 amatör işi gibi duruyor. Kesinlikle Rampage'yi tavsiye ederim ürünleri gerçekten kaliteli, Sıvı soğutucu asla tavsiye etmem çünkü hem takması zahmetli zor hemde kasa içi daha çok ısınıyor hemde ilerde arıza yapma ihtimali yüksek, ama bu rampage gibi kule fanlar tak çalıştır ömür boyu.

Geri
Yukarı