Rampage K29 nasıldır?

Bütçe
160

Deathgamer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oyuncu kulaklığı almak istiyorum. Aşağıdaki ürünü buldum. Ses kalitesi nasıl? CS:GO'da falan ses kasmak için mesela. Mikrofonu iyi mi, rahatlığı? Uzun kullanım sonrası kulak ağrısı olur mu?

Kulaklık hakkında bir bilgim yok. Ancak şunu söyleyebilirim bu bütçede Gamenote HD2016D ve Sharkoon ER3 öneriliyor. Bu modelleri de inceleyebilirsin.

Alınmaz.

Neden? YouTube da incelemeler olsun yorumlar olsun hepsi iyi demiş.

Neden kulaklığın kötü olduğunu anlamadım.

Fason mal, kalitesiz, sizi pişman edecek, garantisinin gıdım umurunda olmayacak bir ürün çünkü. Öven kişileri de takmayın, YouTube yorumlarına göre ürün alsaydık, ooo hoo...

Trendyol yorumları da mı yalan? Peki mağdem bu kulaklık olmaz diyorsunuz bütçeye uygun daha iyi bir kulaklık önerin?

Trendyol yorumları da mı yalan?
Türklerin aldıkları ürünleri övme huyu vardır. Ek olarak sponsorlu yorumlar var, para verip yorum yazıyor millet.
Peki madem bu kulaklık olmaz daha iyi bütçeye uygun bir kulaklık önerin?

Trendyol yorumları da mı yalan? Peki madem bu kulaklık olmaz daha iyi bütçeye uygun bir kulaklık önerin?
Değil ama daha önce iyi kulaklık deneyimlememişler ve kendisinde var diye övüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…