Rampage KB-R55 Klavye Nasıldır?

tankifaruk

Hectopat
1564057690980.png

Ekranda gördüğünüz klavyeyi almalı mıyım sizce?
Bilek desteksiz alma dediler. Herhangi bir bilek destekli mousepad alıp altına koymayı bile düşündüm.

Kısaca önerir misiniz?

EDIT;

:
1564058442591.png

PC upgrade edeceğim bu yüzden klavyeyi yenilemek istiyorum.Bütçe galiba 100 TL'ye kadar çıkabilir.Ama düşük olması daha iyi olur.

Son düzenleme:
Biz rampage önermiyoruz ama fiyata göre alınabilir. Klavyeden ne bekliyorsunuz ? 2. ele yönelir misiniz? 2. el alırsanız logitech g 103 klavye alabilirsiz rampage dan daha iyi ve uzun ömürlüdür.İyi forumlar

Biz rampage önermiyoruz ama fiyata göre alınabilir. Klavyeden ne bekliyorsunuz ? 2. ele yönelir misiniz? 2. el alırsanız logitech g 103 klavye alabilirsiz rampage dan daha iyi ve uzun ömürlüdür.İyi forumlar
Maalesef 2.ele yönelemem.

Çok teşekkür ederim.

Rampage KB-R66 USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Multimedia Fiyatı Bunu alın bence bilek desteği var ve aralarındaki fiyat farkı sadece 8 TL.
Tuşların içinde renk olması önemli galiba benim için çok yazı yazılacak klavye'de tam olarak full oyun için almadım.Kod yazma amaçlı genellikle

Bu durumda ne önerirsiniz arkadaşlar ?

Güzel bence. O fiyata daha iyisi bulunur mu bilmem.
Rampage KB-R66 USB Gökkuşağı Aydınlatmalı Q Multimedia Fiyatı Bunu alın bence bilek desteği var ve aralarındaki fiyat farkı sadece 8 TL.

Klavye'yi aldım. Alt kısmı daha yukarıda kod yazmaya bence hiç uygun değil.Yazarken yandaki tuşa basıyorum sürekli alışmam lazım galiba hayırlısı :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı