Rampage KB-R81 Red Switch Klavyede Renk Ayarı Yapılabilir mi?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Selamlar, kız arkadaşım kendine bir tane Rampage KB-R81 Red Switch Klavye aldı. Benim AOC GK-500 klavyeme yaptığım bir ayar var açıkçası o hoşuna gittiği için mekanik klavye almak istemişti. Şu an benim klavyemdeki ayar özetle şöyle; Ben bir tuşa bastığım zaman o tuş ve çevresindeki 2 sol, 2 sağ, 1er alt üst çarpraz yanındaki tuşlar olmak üzere bütün tuşlar yanıyor, 0,5 - 1 saniye gibi bir sürede yavaş yavaş solarak tekrar sönüyor. Bunun gibi bir ayar yapabilir mi kendi klavyesine? Herhangi bir yazılımını bulamadık klavyesinin. Ben bu ayarı kendime AOC G-Tools üzerinden yapmıştım.

Blue Switch'li versiyonunu kullanıyorum Home ins pgup del end pgdn FN tuşlarını kullanarak çeşitli renk kombinasyonlarını deneyebilir. Garanti kağıdının yanında ekstra bu kombinasyonların olduğu kağıdı veriyorlardı faturayla beraber oradanda bakabilir.

Blue Switch'li versiyonunu kullanıyorum Home ins pgup del end pgdn FN tuşlarını kullanarak çeşitli renk kombinasyonlarını deneyebilir. Garanti kağıdının yanında ekstra bu kombinasyonların olduğu kağıdı veriyorlardı faturayla beraber oradanda bakabilir.
Benim klavyemdeki gibi bastığında yansın, birkaç saniye sonra solsun tarzı bir ayar yapamıyor mu? Yapamıyorsa iade edecek çünkü klavyeyi, sırf görünüşü hoşuna gittiği için alacaktı.

Benim klavyemdeki gibi bastığında yansın, birkaç saniye sonra solsun tarzı bir ayar yapamıyor mu? Yapamıyorsa iade edecek çünkü klavyeyi, sırf görünüşü hoşuna gittiği için alacaktı.

Öyle bir mod yapılıyordu sanırsam o sıradaki ya da her bastığı tuş yanıp sönüyor. Bahsettiğiniz şeyi doğru anladıysam eğer FN+pgup ya da pgdn kombinasyonları ile oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı