Rampage km-RX9 alınır mı?

Bruh yine bir 200TL önerisi.
150TL'ye duzgun bir sey bulmaniz cok zor. Kaliteli bir seyler onermeye calistim, bende biliyorum 100TL'ye Rampage onermeyi. 1 yil boyunca KB-R8 kullandim, klavyenin temizligini yaparken yaninda gelen keycap puller ile keycapleri cikartiyordum R tusu kirildi, klavye cop oldu. 50TL icin kaliteden odun vermeniz cok yazik olur.

150TL'ye duzgun bir şey bulmaniz cok zor. Kaliteli bir seyler onermeye calistim, bende biliyorum 100TL'ye Rampage onermeyi. 1 yil boyunca KB-R8 kullandim, klavyenin temizligini yaparken yaninda gelen keycap puller ile keycapleri cikartiyordum r tusu kirildi, klavye cop oldu. 50TL için kaliteden odun vermeniz cok yazik olur.

Benim şu an kullandığım kalvye 3 yıllık ve galiba fiyatı 10TL bile olabilir.
150TL'ye duzgun bir şey bulmaniz cok zor. Kaliteli bir seyler onermeye calistim, bende biliyorum 100TL'ye Rampage onermeyi. 1 yil boyunca KB-R8 kullandim, klavyenin temizligini yaparken yaninda gelen keycap puller ile keycapleri cikartiyordum r tusu kirildi, klavye cop oldu. 50TL için kaliteden odun vermeniz cok yazik olur.

Vallaha 12TL miş.

Vallaha 12TL miş.
Iyi de, HP markasi sorunlu klavyeler uretmiyor ki. Bunlar ofis klavyesi oldugu icin ekstra bir artisi yok bu yuzden fiyatlarinin dusuk olmasi cok normal. Rampage gibi firmalar sozde mekanik klavyeler ureterek cok ucuz fiyatlardan piyasaya sunuyor, maksimum 2 yil icinde klavye calismaz hale geliyor.

150TL'ye duzgun bir sey alamazsiniz. Eger elinizde ekipman bulunuyorsa 300-400TL civarina ulasana kadar idare edin.
Allah Allah! Google'da 150 TL'ye milyonlarca ürün boşuna var demek ki. Reis'i dinleyin de fiyatlara göre ne bulunur, ne bulunmaz öğrenin. Ne saçma bir yorum. 300 400TL diyor. İşim gücüm yok o kadar para vereceğim haa!?

Geri
Yukarı