Rampage kulaklığım USB PnP olarak gözüküyor

Kerem.ck1

Decapat
Arkadaşlar öncelikle selam. Rampage RM-K20 amaze siyah USB 7.1 noice cancelling Mic RGB LED'li Gaming oyuncu mikrofonlu kulaklık marka ve model kulaklık var. Ve desteksegmentten driver kurmak istediğimde Rampage Gaming headset bulunmadı diyor, kulaklık Windows'ta USB PnP Audio olarak gözüküyor bir türlü çözümünü bulamadım.
Donanım kimliği:
USB\VID_0C76&PID_161F&REV_0100&MI_00

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle selam. Rampage RM-K20 amaze siyah USB 7.1 noice cancelling Mic RGB LED'li Gaming oyuncu mikrofonlu kulaklık marka ve model kulaklık var. Ve desteksegmentten driver kurmak istediğimde Rampage Gaming headset bulunmadı diyor, kulaklık Windows'ta USB PnP Audio olarak gözüküyor bir türlü çözümünü bulamadım.
Donanım kimliği:

USB PnP sound device olarak gözükmeli.

Donanım kimliği:

Bende drop Plus var, USB PnP olarak görüyor bilgisayar. Ancak driver yüklemede sıkıntı olmadı. Eski driverın dosyalarını silin, anti virüs programınızın korumasını kapatın ve yeniden yüklemeyi deneyin.

Kulaklığı tak çıkar belki o sefer görür yine görmez ise garantiye gönderebilirsin.
Bende drop Plus var, USB PnP olarak görüyor bilgisayar. Ancak driver yüklemede sıkıntı olmadı. Eski driverın dosyalarını silin, anti virüs programınızın korumasını kapatın ve yeniden yüklemeyi deneyin.
Bu arkadaşın dediğini de denemelisin.

Deneyeceğim Şikayetvar üzerinden de Rampage desteğe yazdım ayrıca virüs programlarını kapatıp deneyeceğim zaten çıkar tak yaptım görmedi yardımlarınız için teşekkür ederim bu arada hala çözümlere açığım çözemedim

Geri
Yukarı