Rampage Miracle X6 Valorant için iyi mi?

uslu1643

Zeptopat
Daha fazla  
Ben Rampage Miracle X6 ile ghost T4 9009 kulaklıkları arasında kaldım. Ama hangisini alacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Valorant 7.1 destekleyen bir oyun değil. O nedenle Surround bir kulaklık yeterli olacaktır. Ama mikrofonların ses kalitesi değişiklik gösterebilir. O kunda bu modellerde bir fikrim yok. Valorant menüsünden de HTRF'yi açmayı unutma.

Peki kulaklık sizin bildiğinize göre yeterli bir kulaklık mıdır ?
Yani çok giriş seviyesi, çok uzun ömürlü olmaz malzeme kalitesi nedeniyle de. Biraz temiz kullanın, çok terlerseniz kulak pedlerini silmeyi unutmayın. Ama ses şiddeti nedir pek bir bilgim yok.

Anlıyorum ama ben kararırımı verdim bu kulaklığı alıcam sadece bişey sorucam uzun kullanımda pedi mi silicem pedin içini mi ?

Anlıyorum ama ben kararırımı verdim bu kulaklığı alıcam sadece bişey sorucam uzun kullanımda pedi mi silicem pedin içini mi ?
Pedler suni deri olduğu zaman uzun süreli kullanımda terlediğimiz zamanlarda asitli olan bu ter suni deriyi çabuk deforme ederi. Yani bir peçeteyle kurulamak da iş görecektir ya da nemli bir bezle silmek. Pedleri silmen yeterli, yani kulağının çevresine değen kısımları. EN azından 3 5 ay daha ömrünü uzatırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı