Rampage mouse pad alınır mı?

Vodafone yanımda giriş yap > avantajlar > fırsatlar dünyası > oradaki fırsatların bir tanesinde var > kodu gör diyorsun ve bir yere yazıyorsun çünkü tekrar açamıyorsun o kodu > trendyola girip alışveriş yapıyorsun sonra o kodu yazıyorsun 40 TL yükleniyor birkaç gün içinde. Ve de haftalık 15 GB hediye ediyor.
Bulamadım ben 20 TL' lik bir kod var sadece.

Ben aldım bugün. Dün ilk gittiğim mağazada yoktu başka mağazalarda var mı diye sorduğumda ise kalmamıştır dedi. Bugün farklı bir mağazada son 1 tane kalmış aldım. Mouspad'e gelecek olursak kullanım hissiyatı daha önce mouse pad kullanmamış birine göre gayet güzel ben çok beğendim lakin kenarları dikişli değil umarım çabuk deforme olmaz bence 30 TL'ye göre bayağı iyi ben alın derim.

Ben aldım bugün. Dün ilk gittiğim mağazada yoktu başka mağazalarda var mı diye sorduğumda ise kalmamıştır dedi. Bugün farklı bir mağazada son 1 tane kalmış aldım. Mouspad'e gelecek olursak kullanım hissiyatı daha önce mouse pad kullanmamış birine göre gayet güzel ben çok beğendim lakin kenarları dikişli değil umarım çabuk deforme olmaz bence 30 TL'ye göre bayağı iyi ben alın derim.

Hocam yanları dikişsiz ise ve 30 TL ise bunu almaya gerek yok. Benim önerdiğim Razer mouse pad hem dikişli hem de 25 TL.

Buyurun incelemem.

Geri
Yukarı