Rampage PSU değiştirilmeli mi?

egophis

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, geçtiğimiz hafta hazır sistem, aldım sistemin içinde Rampage 600W 80P Bronze PSU var. Az önce forumda denk geldiğim bir konuda markayı kötülemişler. Biraz daha baktığımda C4 gibi yorumlar gördüm. Fotoğrafta görülen sistem için PSU'yu neyle değiştirmemi önerirsiniz? Ya da önerir misiniz?

rampagepsu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim benim eski sistemde daha kötüsü var 80 plus olmayanı hem de. Bomba imiş c4 Müş ben inanmıyorum teknolojinin ucuzu kumar oynamak gibi şansa kalmış. Eski sistemi 3 senedir iligine kadar kullanıyorum duman dahi çıkmadı. Gel gelelim ki senin ki de rampage kullan gitsin

Merhaba, geçtiğimiz hafta hazır sistem, aldım sistemin içinde Rampage 600W 80P Bronze PSU var. Az önce forumda denk geldiğim bir konuda markayı kötülemişler. Biraz daha baktığımda C4 gibi yorumlar gördüm. Fotoğrafta görülen sistem için PSU'yu neyle değiştirmemi önerirsiniz? Ya da önerir misiniz?

Eki Görüntüle 1716680

İlla alacaksan da önce butceni yaz ona göre önerelim var bayağı

Kardeşim benim eski sistemde daha kötüsü var 80 Plus olmayanı hem de. Bomba imiş C4 müş ben inanmıyorum teknolojinin ucuzu kumar oynamak gibi şansa kalmış. Eski sistemi 3 senedir iligine kadar kullanıyorum duman dahi çıkmadı. Gel gelelim ki senin ki de Rampage kullan gitsin.

İlla alacaksan da önce butceni yaz ona göre önerelim var bayağı.

Eğer bunu satabilirsem almayı düşünüyorum. Satamazsam almam büyük ihtimalle. 1000-1200 falan olur bütçem.

Merhaba, geçtiğimiz hafta hazır sistem, aldım sistemin içinde Rampage 600W 80p Bronze PSU var. Az önce forumda denk geldiğim bir konuda markayı kötülemişler. Biraz daha baktığımda C4 gibi yorumlar gördüm. Fotoğrafta görülen sistem için PSU'yu neyle değiştirmemi önerirsiniz? Ya da önerir misiniz?

Eki Görüntüle 1716680

80+ özelliği gerçekse pek değiştirmeye gerek yok ama FSP High Power NZXT Be Quiet Corsair Cooler Master'a yönelmek daha iyidir iç yapısındaki kondansatörler önemli Japon mimarisi olmaları daha iyi verim sağlar.

Sertifika sitesinden baktım sertifikası var.

O zaman kullanmaya devam edebilirsin bir sorun olmaz ama dediğim gibi iç yapısı daha önemli ve ileride başka bir sisteme geçiş yapacaksan Rampage Everest falan almaktansa kaliteli bir markaya yönelmek daha iyi Bronze Gold sertfikalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı