Rampage PSU ne kadar götürür?

İ Z Z Y

Picopat
Rampage PSU kullanıyorum. Sistemimi de çok yoran oyunlar oynamıyorum. İlerleyen zamanda değiştireceğim ama şu anlık maddi sıkıntım var bu PSU ile ne kadar süre daha idare edebilirim sizce?

Kullan gitsin. 4 seneye yakın dip kalite güç kaynaklarından birisini kullandım en son artık dayanamadığını hissettiriyordu söküp ROG Strix 550w Gold güç kaynağı aldım. Kısaca en dip kaliteyi de en üstü de kullandım.

Maddi sıkıntın varsa yazılan bazı saçmalıkları takmana gerek yok. Uygun olduğunda değiştirirsin, garanti süresini geçmesin. Bozulsa bile sistemin kalanına zarar vermesi düşündüğün kadar yüksek bir ihtimal değil.

@İ Z Z Y

Aşırı yüklenme veya dalgalanma yaşanmazsa çoğu PSU tekte patlamaz merak etmeyin, ancak garantisi hiçbir PSU'da olamayacağı gibi, bu PSU'larda tehlike daha da fazladır. En yakın zamanda değişin desek yeter.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gelecekten geliyorum, o PSU'yu 2-3 gün kullanınca eviniz bu hale geliyor. (!)

Şaka bir yana, uyumadan önce fişi çekersen rahat olabilirsin.
Ve bütçeniz varsa FSP veya EVGA öneririm.
Konuyla alakasız:

Ses saniyede 343m/sn ile hareket eder, bombanın ne olduğunu bilmiyorum, ama gözünüze küçük geldiyse diye yazayım:

Görüntüden 36 saniye sonra ses geliyor. yaklaşık 12348 metre, diğer bir tabirle 12+ km bir mesafe uzaklıktaki bir bomba olarak düşünebilirsiniz. Dünyanın en hızlı atıyla bile saatte 70 km ile sabit bir şekilde 10 dakikada ancak gidebileceğiniz bir mesafe olarak da düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı