Rampage pulsar ile CS:GO'da ses kasabilir miyim?

• Konuyu başlatan GRN0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 913

GRN0

Centipat
Merhabalar ortalık sanal 7.1 olayları falan dönüyor yok kaliteli değilmiş falan falan benim tek amacım CS:GO'da yukarıda aşağıda sağda ve solda olan ayak seslerini duyayım yeter. Bir de diğer bir sorum ise kulak içi kulaklıktan daha iyi ses kasılıyormuş doğru mu doğruysa bana 150 TL civarı kaliteli bir kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?
Rampage RM-K1 PULSAR Siyah Usb 7.1 Surround+Titreşim RGB Işık Efektli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık - Rampage
Kulaklığın linki CS de ses kasar mıyım adam gibi kasamaz mıyım?

Merhabalar ortalık sanal 7.1 olayları falan dönüyor yok kaliteli değilmiş falan falan benim tek amacım CS:GO'da yukarıda aşağıda sağda ve solda olan ayak seslerini duyayım yeter. Bir de diğer bir sorum ise kulak içi kulaklıktan daha iyi ses kasılıyormuş doğru mu doğruysa bana 150 TL civarı kaliteli bir kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?
Rampage RM-K1 PULSAR Siyah Usb 7.1 Surround+Titreşim RGB Işık Efektli Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık - Rampage
Kulaklığın linki CS de ses kasar mıyım adam gibi kasamaz mıyım?
Şimdi açık konuşmak gerekirse bununla daha iyi kasarsın

Bir de diğer bir sorum ise kulak içi kulaklıktan daha iyi ses kasılıyormuş doğru mu doğruysa bana 150 TL civarı kaliteli bir kulak içi kulaklık önerebilir misiniz?
Kulaküstü kulaklıkla daha iyi ses kasarsın, şunu öneririm.

Arkadaşlar dün kulaklık geç saate elime geçti babam sağ olsun.
Yaklaşık 6 saatlik bir deneyim yaşadım ve bunu sizlerle paylaşmak isterim.
Kulaklığı tavsiye ederim. Mikrofonu gerçekten kaliteli.
3D diye bir buton var onu açmanızı tavsiye ederim.
Sesleri çok iyi bir şekilde kasıyorum alt ve üst, üst çapraz falan falan kasıyorum ama dediğim gibi 3D modunu açarsanız üstü üst çaprazı daha rahat duyarsınız. Ses modunu 100 yaptığınızda hoparlör oluyor. Dış sesleri kabul edilebilir bir şekilde kesebiliyor. Kafa bandı her kafaya uyum sağlayabiliyor ve rahat. Eksi yanlarına gelirsek dışa diğer kulaklıklara göre fazla ses veriyor.
Dış görünüşü güzel ama insanın içine bir boşluk düşürüyor garip bir yapıda. Ama güzel. Bir de driver yazılımı pek de güzel değil beğenmedim. Bu madde eksimi artımı bilemedim ama geceleri gece lambası işlevini görüyor gerçekten :D.ışığuı RGB değil ve ayarlanılmıyor. Ama güzel. Oyun oynarken ışığı size hiç etki etmiyor. Titreşim özelliği fena değil daha iyisini beklerdim. Kulaklık terletmiyor bu gerçekten güzel. Kulaklığı tavsiye ederim. Bu fiyatta alınabilecek en iyi kulaklıklardan fakat biraz bekleyip üstüne birazdaha para koyarak indirimlerde daha iyilerini alabilmeleri çok iyi olur.

Geri
Yukarı