Rampage RGM9 Comfort CS:GO ayarı yapma

Hrnkral

Hectopat
Rampage Comfort 7.1 kulaklık aldım ancak CS:GO'da iyi ses kasamıyorum. Ses ayarlarından 5.1 yapınca sesler daha derinden ve kötü geliyor. Stereo kulaklık yapınca iyi ama telefon kulaklığı ile aynı ses kasılıyor. Kendi driver ayarlarından 7.1 açtım ancak umduğumu bulamadım. Ekolayzer ayarını bilmiyorum CS:GO'da iyi ses kasmak için ekolayzer ayarını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage Comfort 7.1 kulaklık aldım ancak CS:GO'da iyi ses kasamıyorum. Ses ayarlarından 5.1 yapınca sesler daha derinden ve kötü geliyor. Stereo kulaklık yapınca iyi ama telefon kulaklığı ile aynı ses kasılıyor. Kendi driver ayarlarından 7.1 açtım ancak umduğumu bulamadım. Ekolayzer ayarını bilmiyorum CS:GO'da iyi ses kasmak için ekolayzer ayarını bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Hocam sorunu çözebildinmi aynı kulaklığı aldım
Hocam varmı bilgisi olan ?

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam. Nette birkaç kişide gördüğüm son dört en yüksek seviyede diğerleri hepsi ortada yani sıfırda. Ben o şekilde denedim silah sesleri daha düşük geldiği için çok hoşuma gitmedi. Ben şuan 7.1 ve xmax aktif ekolayzır deaktif şeklinde kullanıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı