Rampage RM-236 alınır mı?

Tamam siz haklısınız. Adama şimdi gidin ve 4000TL ye monitör önerip "az daha ekle şunu al" diyin. 🤣🤣
Yok siz haklısınız, gitsin Rampage alsın, 8 ay sonra bozuk monitör ve batmış 2500 TL kalsın elinde.
Diyorumki gitsin 75hz IPS alsın. Veya ikinci el.

Evet haklısınız anlıyorum fakat 60hz monitöre en az bu meblağlarda fiyatlar vermek istemiyorum. Özellikleri gayet iyi duruyor ama dediğiniz gibi ne olacağını da bilemiyor insan. Fiyatı göz önünde bulundurarak düşününce hiç mi mantıklı gelmiyor arkadaşlar? :)

Evet haklısınız anlıyorum fakat 60hz monitöre en az bu meblağlarda fiyatlar vermek istemiyorum. Özellikleri gayet iyi duruyor ama dediğiniz gibi ne olacağını da bilemiyor insan. Fiyatı göz önünde bulundurarak düşününce hiç mi mantıklı gelmiyor arkadaşlar? :)
Gelmiyor. Azcık daha biriktirmeye çalışın, veya 2. el sağlam bulursanız öyle bakın. Fiyatların durumu ortada ama yapacak bir şey yok.

Evet haklısınız anlıyorum fakat 60Hz monitöre en az bu meblağlarda fiyatlar vermek istemiyorum. Özellikleri gayet iyi duruyor ama dediğiniz gibi ne olacağını da bilemiyor insan. Fiyatı göz önünde bulundurarak düşününce hiç mi mantıklı gelmiyor arkadaşlar? :)

Bana göre mantıksız. Elinde patlayabilir ki benim patladı. Ghosting var bende. Üstelik daha üst model olan rm 270 X titan 165Hz 1ms.

Yeni konular

Geri
Yukarı