Rampage RM-344 monitör kaç Hz destekliyor?

bedirhanyuı

Yoctopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm abilerim kardeşlerim. Malum sıfır ürün fiyatlarının uçmuş olduğu şu günlede ikinci el bir monitör aldım. Monitörümün markası Rampage RM-344 bildiğiniz üzere bu monitör 144 Hz 1ms 1080p bir monitör. Ama monitörü kurduğumda görselde belirttiğim manzara ile karşılaştım. Neden 144 Hz bir monitör 165 Hz olarak görünüyor ve 165 Hz de kullansam bir sorun yaratır mı? Ve gerçek 165 Hz değerini alır mıyım? Teşekkür ederim. Herkese iyi sosyaller dilerim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    92 KB · Görüntüleme: 26
Oyunlarda 165Hz'de ekran kartına daha yük binecektir diye düşünüyorum. Isınma ve görüntüde yırtılma sorunları olabilir.

Monitöre overclock yapmış oluyorsunuz o değeri seçerek. 165Hz değerini alırsınız fakat aldığın riske değer bir karşılık bulamazsınız. Monitörün zarar görme ihtimali var.

Oyunlarda 165Hz'de ekran kartına daha yük binecektir diye düşünüyorum. Isınma ve görüntüde yırtılma sorunları olabilir.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Görüşlerinizi dikkate alacağım iyi akşamlar dilerim.

Monitöre overclock yapmış oluyorsunuz o değeri seçerek. 165Hz değerini alırsınız fakat aldığın riske değer bir karşılık bulamazsınız. Monitörün zarar görme ihtimali var.
Anladım. Değerli yorumunuz ve görüşünüz için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı