Rampage RM-K60 drop Plus alınır mı?

TheNoblesT.R

Hectopat
Şu anlık sadece oyun oynamak için kullanıcağom fakat ileride yayın falan yapmayı düşünüyorum. sizce yeterli bir mikrofonu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temmuz 2020'den beri kullanıyorum. Pedleri erimeye başladı (ama her gün neredeyse 8-10 saat kullandım) ve yedek pedleri bulunmuyor. Ses kalitesi olarak iyi bence. Mikrofonu yeterli ama şuan da bozuldu mikrofonum. (Bazen arkadaşlarla konuşurken sadece cızırtı sesi gidiyor. Benim sesim gitmiyor.) Eğer USB girişini kullanacaksan söyleyeyim USB kablosu kulaklıktan çok kolay çıkıyor. Herhangi bir kilit mekanizması yok.

Son düzenleme:
Temmuz 2020'den beri kullanıyorum. Pedleri erimeye başladı (ama her gün neredeyse 8-10 saat kullandım) ve yedek pedleri bulunmuyor. Ses kalitesi olarak iyi bence. Mikrofonu yeterli ama şu an da bozuldu mikrofonum. (bazen arkadaşlarla konuşurken sadece cızırtı sesi gidiyor. Benim sesim gitmiyor.) Eğer USB girişini kullanacaksan söyleyeyim USB kablosu kulaklıktan çok kolay çıkıyor. Herhangi bir kilit mekanizması yok.

Peki bir kulaklık önerir misiniz?

Bende şuan da kulaklık arıyorum. Büyük ihtimalle tercihimi HyperX Cloud 2'den yana kullanacağım. İçinden hem yedek kumaş ped çıkıyor. Hem de gördüğüm kadarıyla çoğu kişi memnun.

Bende şu an da kulaklık arıyorum. Büyük ihtimalle tercihimi HyperX Cloud 2'den yana kullanacağım. İçinden hem yedek kumaş ped çıkıyor. Hem de gördüğüm kadarıyla çoğu kişi memnun.

Aynen biraz daha para verip daha zor bozulcak kulaklık almak daha mantıklı bende öyle yapacağım galiba.

Hocam 700 800 falan değişiyor ama 800 geçmezse iyi olur ve şu an da aklımca HyperX Cloud 2 var.

Bence bu bütçede Cloud 2 en iyi seçim.

Geri
Yukarı