Rampage RM-K92 alınır mı?

Hocam para yeterse zaten 1 kere alıyorsunuz H2002p alın yolunuza bakın.

Bu fiyatlarda aktif değil pasif gürültü önleme oluyor. Ayrıca mikrofonların da kendi iç gürültü azaltma yazılımları olmuyor. 7.1 ise emin olun sadece destekleyen oyunlarla alakalı bir şey. Mesela Valorant oyun seçeneklerinden HTRF açık olduğu sürece stereo kulaklıklarla da oynasanız ses kasmanızı sağlıyor. 7.1 burada bir şey sağlamıyor. Ama kaliteli kulaklık demek daha düşük sesli detayları da duymanızı sağlayarak daha iyi ses kasmanız demek.

Son düzenleme:
Bu fiyatlarda aktif değil pasif gürültü önleme oluyor. Ayrıca mikrofonların da kendi iç gürültü azaltma yazılımları olmuyor. 7.1 ise emin olun sadece destekleyen oyunlarla alakalı bir şey. Mesela Valorant oyun seöeneklerinden HTRF aık olduğu sürece stereo kulaklıklar la da oynasanız ses kasmanızı sağlıyor. 7.1 burada bir şey sağlamıyor. Ama kaliteli kulaklık demek daha düşük sesli detayları da duymanızı sağlayarak daha iyi ses kasmanız demek.
Anladım hocam.

Hocam para yeterse zaten 1 kere alıyorsunuz H2002p alın yolunuza bakın.
970 TL verecek para yok hocam.

Anladım hocam.

970 TL verecek para yok hocam.

O zaman alınabilir bu arada alırsanız bana da iyi mi kötü mü diye yazar mısınız bu aralar ben de bu bütçede bir kulaklık alacağım da.

Bunu al yoluna bak. Bütçende rakipsiz. Ha @KafadanKontak hocamın dediği gibi 7.1 olayına fazla takılma.

Son düzenleme:
Unutmazsam yazarım.

Hocam ben USB'li arıyorum senin attığın 3.5mm jack, 3.5Mm'lik kulaklıklarda ses kartı yok diye biliyorum.

Hocam siz alın bakın Rampage internette gayet iyi diyorlar gerçekten iyi miymiş bize de söylersiniz olmadı iade edersiniz. Ben incelemelerinde gayet güzel buldum 110 desibel sesi de var gayet yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı