Rampage Shine SMX-R15 Tuşlar Çalışıyor Fakat Mouse Hareket Etmiyor

enokaptan17

Decapat
Merhaba, herkese iyi günler. Bugün Rampage Shine SMX-R15 model mouse aldım. İlk taktığımda sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat 1 saat sonra yazılımını yükleyip, makro programında 1-2 ayara baktıktan sonra fare hareket etmemeye başladı. Sol-sağ tuş, scroll tuşu ve diğer tüm tuşları basınca çalışıyor fakat hareket etmiyor. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Çözümü nedir acaba?
Çıkarıp takmak, yazılımını silmek, profil değiştirme, yazılım üzerinde fabrika ayarlarına dönmek, başka USB portlara takmayı ve evdeki diğer laptop ile de denedim. Orada da aynıydı. Sizce sorun ve çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun nedir bilemem ama bende yaklaşık 1 yıl önce GearBest'den Motospeed V20 almıştım. 3 gün senin ki gibi çalışmamaya başladı ve sensör Shine ile aynı PixArt PMW3325. Neyse skatezleri çıkarttım mouse içini açtım sensörü söktüm taktım tekrar falan ama değişen bir şey olmadı. Mouse hareket etmiyor ve LED'leri yanmıyordu ama tüm tuşları çalışıyordu. Sonuçta para iadesi aldım ama 1 haftada elimde kaldı ürün :D Yüksek ihtimalle boardları sorunlu o yüzden bozuluyor en iyisi Facebook'a gir Rampage yada Segment Bilgisayar'a durumu anlat servise yolla yenisini yollasınlar. Bir diğer ve en iyi seçenek @Onur Altuğ Sever 'ın dediğini yapmak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı