Rampage SMX R44 makro tuşunu basmalık tuş yapmak

y4ndex

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bu fareyi kullanıyorum makro tuşunda 4. tuş geri tuşu Discord'da her konuştuğumda ona basınca geriye atıyor, bu tuşu nasıl sadece basmalık tuş yapabilirim? Uygulamasını da anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bu fareyi kullanıyorum makro tuşunda 4. tuş geri tuşu Discord'da her konuştuğumda ona basınca geriye atıyor, bu tuşu nasıl sadece basmalık tuş yapabilirim? Uygulamasını da anlamadım.

O tuşun mevcut görevini değiştirmelisiniz YouTube'a bakabilirsiniz modeli yazın çıkar. Ha olduda çıkmadı aynı markanin yakın modellerine bakın zaten programları assa yukarı aynıdır

O tuşun mevcut görevini değiştirmelisiniz YouTube'a bakabilirsiniz modeli yazın çıkar. Ha olduda çıkmadı aynı markanin yakın modellerine bakın zaten programları assa yukarı aynıdır.

Tuşu key off yapınca komple tuş kullanilmyor öbür şeylerde ışık DPI ayarı falan tam bilmiyorum bulamadim.

Tuşu key off yapınca komple tuş kullanilmyor öbür şeylerde ışık DPI ayarı falan tam bilmiyorum bulamadim.
Key off değil de tuşlarin görevlerini degistirebilecegin bir yer olması lazım PC nin anakart yanmadan önce bende benzer bir model kullanmıştım ordan onun görevini normal tıklama yapmak istiyorsan click yapabilirsin orda bir sürü görev olması lazım veya makro atayabilirsin ben şahsen onlara ard Arda 2 click li makro aramıştım valorantta Vandal ile rahat hs atabilmek için bir tikliyordum 2 sıkıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı