Rampage SN-R7 Mesh nasıldır?

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Bu kulaklığı internetten aldım. Oyun için ve ders görmek için kullanacağım iyi midir? Herkes çok beğenmiş. Kulaklık
Düzenleme: Daha gelmedi büyük ihtimalle pazartesi gelecek.

Ben kullanıyorum şu anda ve gayet de memnunum. Fakat kulaklık telefonda takılıyken telefon yere düştü ve girişi birazcık yamuldu bazen ses vermiyor biraz dikkatli kullanım ile bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Şimdiden hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanmanız dileğiyle :).

Ben kullanıyorum şu anda ve gayet de memnunum. Fakat kulaklık telefonda takılıyken telefon yere düştü ve girişi birazcık yamuldu bazen ses vermiyor biraz dikkatli kullanım ile bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Şimdiden hayırlı olsun hocam iyi günlerde kullanmanız dileğiyle :).
Bir şey soracağım hocam yandaki mesh ne işe yarıyor?

Sağ olun hocam ben zaten telefonda kullanmayacağım. Peki gözlük takanlar için uygun bir kulaklık mı rahatsız eder mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı