Rampage SN-RW1 vs. Razer Electra v2

gbale6

Hectopat
CS:GO, PUBG tarzı oyunları pek oynamıyorum. MMORPG ve MOBA tarzı oyunları oynuyorum. Anlayacağınız ses kasma vb. bir durumum yok bu kulaklığı daha çok TeamSpeak 3, Skype, Discord vb. programlarda kullanacağım. İsteklerim mikrofonu kaliteli olsun iyi ses versin iyi ses alsın bunun dışında malzeme kalitesi ve uzun kullanım sonrasında baş, boyun vs ağrısı veya terletme gibi sorun çıkartmaması.

Rampage SN RW1 mikrofon, kullanım rahatlığı ve tasarım yönünden epey beğenimi kazandı. Fiyatı 285₺ seviyesinde.

Razer Electra işlevselliği çıkarılabilir mikrofon vs. gibi artıları var pek işime yaramayacak şeyler bir de ek olarak marka kalitesi. İndirimli fiyatı 330₺ seviyesinde

Sizce hangisini almalıyım? Neden?

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rampage den uzak durulması daha iyi olur çünkü led ışık ekleyip boyamakla oyuncu eşyası olmaz. O yüzden tercihim Razer olucaktır ama razer yerinede alınabilecek kulaklıklar var elbette örnek olarak eğer laptop kullanıyorsan rig 400hs olucaktır ama kablosu ufak kalıyor kendin bence araştır ama alman gereken ürün bana HyperX Cloud Stinger gibi geliyor.

Dünden bu yana derinlemesine araştırıyorum.
Razer Electra v2 hakkında Türkçe inceleme ve mikrofon testi videosu bulamadım aynı şekilde hyperx cloud stringer core içinde benzer incelemeler yok. Fakat Cloud stringer modeline baktık, ürün epey övülüyor fiyat performans olduğu söyleniyor 200₺ seviyesindeyken şuan nerdeyse iki katı bir fiyata satılıyor.

Rampage sn-rw1 üzerine çekilmiş inceleme videoları yeterince tatmin etti özellikle mikrofon performansı, USB girişi ve kullanıcı geri bildirimleri,Sipariş verdim.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

[Çözüldü]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı