Rampage SN-RW77 Prestige alınır mı?

Bütçe
0-250 TL

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, elimde bir Mediamarkt çeki bulunmakta. 250 TL'ye kadar olan bütçem bulunuyor ancak Mediamarkt'da oyuncu kulaklığı çok çeşitli değil maalesef. Bunun için çoğu seçenek arasından Rampage SN-RW77 Prestige kulaklığını tercih ettim, ancak siz önerir misiniz merak ediyorum.
Öncelikle belirtmeliyim ki, Mediamarkt dışından satın alamam. Bu sebeple öneri vermek isterseniz, bilmenizi isterim. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler!
RAMPAGE SN-RW77 Prestige USB 7.1 Ergonomik Tasarım Gizli Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Metalik Gri

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, elimde bir MediaMarkt çeki bulunmakta. 250 TL'ye kadar olan bütçem bulunuyor ancak MediaMarkt'da oyuncu kulaklığı çok çeşitli değil maalesef. Bunun için çoğu seçenek arasından Rampage SN-RW77 Prestige kulaklığını tercih ettim, ancak siz önerir misiniz merak ediyorum.
Öncelikle belirtmeliyim ki, MediaMarkt dışından satın alamam. Bu sebeple öneri vermek isterseniz, bilmenizi isterim. Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler!
RAMPAGE SN-RW77 Prestige USB 7.1 Ergonomik Tasarım Gizli Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık Metalik Gri

Biraz bütçe artarsa böyle bir şey var.

MediaMarkt'ta çok iyi kulaklık yok bu fiyat bandında.

Yeni konular

Geri
Yukarı