Rampage SN RX5 Plus 7.1 kulaklığı Stereo kullanma

DeWitt

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta Rampage SN-RX5 Plus 7.1 Version kulaklık aldım. Önceki kulaklığım 35 liraya aldığım ama şu anki kulaklığa göre daha iyi bir ses veren kulaklıktı. Şu anki 7.1 kulaklığı stereo (2.0) yapmanın bir yolu var mı ? Veya aynı kulaklığı kullanan arkadaşlar varsa ekolayzer ayarlarını paylaşabilir mi ? Ürün: Rampage SN-RX5 Plus 7.1 Version

Son düzenleyen: Moderatör:
Yolu var mı bilmiyorum ama önerebileceğim 1, 2 seçenek var.
İlk olarak ses ayarlarından, ses denetim masasına gir,
Ekran Alıntısı.PNG

oradan kulaklığı seç, sağ tıkla, yapılandır göreceksin,
Adsız.png

o seçeneklerden, istediğin seçeneğe yapılandırma yapabiliyorsun, amma ve lakin, ne kadar etkili, ne kadar doğru çalışır, hiç bir fikrim yok.
wefdsfasdf.PNG

Kulaklık bende de var, yazılımıyla kullandım iğrençti, dedim birde yazılımsız kullanayım, tam olmasa da adamın, sol arkadan mı, sağ önden mi geldiğini fark edilebilir ses veriyor. Şahsen iade edecektim kulaklığı birde öyle (yazılımını kaldırıp) deneyelim dedim olmazsa hiç düşünmeden yollayacaktım ama son anda kurtardı kendini yani, şuan rahatlıkla ses kasa biliyorum PUBG' de. Eğer 7.1 ini beğenmediysen yazılımını kaldır, öyle dene derim. Birde şuan işteyim kulaklığın bu yapılandırmak için sağ tıkladığında çıkan yerde özellikler bölümünde, viritual, bass boosted vs. ayarları var, onlarlada oyna belki tatmin edici bir ses deneyimi bulursun.
Bildiklerim bu kadar hayırlı günler.
Bu arada, ses ayarlarına buradan gireceksin biliyorsundur ama yinede göstereyim.
sdfafasfasdf.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı