Rampage Snopy SN-R2 kulaklık sadece sol taraftan ses geliyor

burakthemountain

Hectopat
Merhabalar kulaklığım 2 3 gün önce gayet güzel çalışıyordu fakat bugün açtığımda ise sadece sol taraftan ses geldiğini fark ettim jakla biraz oynadım yuvarladım maalesef olmadı. Bunu nasıl düzeltebilirim kulaklığın kablosunu sırtıma doğru attığımda bazen 2 taraftan da ses geliyordu belli bir açıda tuttuğumda fakat artık onu da yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik Rampage olayı. Kullanırsın güzel güzel sonra bir gün bir anda sol taraftan gider. Oynarsın kablolarla düzelir biraz öyle kullanırsın sonra tekrar gider tekrar kablolarla oynarsın fakat bu sefer düzelmez. İç kablolarda büyük ihtimal kopukluk olmuş.

Klasik Rampage olayı. Kullanırsın güzel güzel sonra bir gün bir anda sol taraftan gider. Oynarsın kablolarla düzelir biraz öyle kullanırsın sonra tekrar gider tekrar kablolarla oynarsın fakat bu sefer düzelmez. İç kablolarda büyük ihtimal kopukluk olmuş.
2 Yıl Garantisi Var İnternetten almıştım fatura istiyorlar faturam yok kutuda fatura yoktu bunu bi bilgisayarcıya götürsem yapabilirmi sizce veya ben kendim düzeltebilirmiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı