Rampage V900-S vs G27

XenonTR

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki direksiyon arasında kararsız kaldım G27 sanırsam daha kaliteli ama V900-S sıfır geliyor ETS 2 gibi oyunlarda deneyeceğim 900 derece olarak V900-S hangi videoda görsem ahım şahım hassas bir şekilde dönmeyi algılayamıyor en ufak direksiyondaki hareketi oyunda aynı şekilde algılamasını istiyorum sürücüden düzelir mi bu durum? Eğer G27 gerçekten çok çok daha performanslıysa Rampage'den sağlamından bulmaya çalışacağım bütçem 1500TL.

Param olsa bile sıfır V900s almazdım. Ayrıca Internet'de V900s tasarımına benzeyen pxn marka debriyajlı vitesli direksiyon seti var. Bu tarz markalara para vermektense Logitech marka almak daha mantıklı. V900-S alacaksanız önermem Force feed back özelliği yok. G27 daha iyi olacaktır. İkinci el V900-S alınacaksa alınabilir fakat sıfır alınmaz.

Alınmamalı bence o fiyatlara Logitech varken.

Sıfır olduğu için sıkıntı çıkarmaz mantığıyla.
Param olsa bile sıfır V900s almazdım. Ayrıca ınternet'de V900s tasarımına benzeyen pxn marka debriyajlı vitesli direksiyon seti var. Bu tarz markalara para vermektense Logitech marka almak daha mantıklı. V900-S alacaksanız önermem Force feed back özelliği yok. G27 daha iyi olacaktır. İkinci el V900-S alınacaksa alınabilir fakat sıfır alınmaz.

G27 de Force feedback olduğunu bilmiyordum benim için hassas dönmesi önemliydi sanırım ikinci el G27 alacağım :) tanıdık bir yakınımız var bilgisayar şirketinde mi ne çalışıyormuş PC toplayıp satıyor ekipman falan PC için de satıyor. Direksiyon bulabilir belki bana ucuza. Sağlamından bulayımda yıpranmamış ucuza direk alacağım G27.
Belki zorlar G29 alırım 2.5k vitesli satılıyor bazen çok ucuza. Dönüş hissiyatı araba gibi olsun istiyorum V900s de bu var ama çevirmesi işkence yanlamak istersem denediğimde biraz garip bir tasarımı var ayrıca ölü bölge.
Letgo'da bile en aşağı G27 2K ya satılıyor benim de param yok zaten olsa G29 alırım V900s alıp idare edeceğim sanırım :( DFGT alacağım ama iyi dönebilsede beklediğim bazı şeyleri karşılamıyor V900 de olan.

Son düzenleme:
Sıfır olduğu için sıkıntı çıkarmaz mantığıyla.

G27 de Force feedback olduğunu bilmiyordum benim için hassas dönmesi önemliydi sanırım ikinci el G27 alacağım :) tanıdık bir yakınımız var bilgisayar şirketinde mi ne çalışıyormuş PC toplayıp satıyor ekipman falan PC için de satıyor. Direksiyon bulabilir belki bana ucuza. Sağlamından bulayımda yıpranmamış ucuza direk alacağım G27.
Belki zorlar G29 alırım 2.5k vitesli satılıyor bazen çok ucuza. Dönüş hissiyatı araba gibi olsun istiyorum V900s de bu var ama çevirmesi işkence yanlamak istersem denediğimde biraz garip bir tasarımı var ayrıca ölü bölge.
Letgo'da bile en aşağı G27 2K ya satılıyor benim de param yok zaten olsa G29 alırım V900s alıp idare edeceğim sanırım :( DFGT alacağım ama iyi dönebilsede beklediğim bazı şeyleri karşılamıyor V900 de olan.

Rampage'nin sıfırları sıkıntılı zaten her türlü sorunlu marka bütçeniz varsa G29 alın.

Kararımı veriyorum. Verdim. Ve hiçbir şey almıyorum lanet olsun G27 bakayım dedim ikinci el 2 bin 2 buçuk yazmış hepsi Allah bildiği gibi yapsın bu fırsatçıları V900 alacağım ya da hiçbir şey almayacağım piyasanın durumu malum G27 hayallerim yıkıldı paramı var alayım G29 bizim gibi ülkenin adamı anca V900s alır zaten Rampage sağ olsun ucuz yoldan bir şeyler yapıyor biz garibanlara işte. Tanıdık bilgisayarcıdan bir cacık çıkar çıkmadı V900s dönüşü hassasiyeti berbat hissi desen tır direksiyonu malum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu gördükten sonra bir içimde umut filizlendi. Adam ayarınıda yapmış öbür videolardaki gibi kesik kesik laglı gibi dönmüyor direksiyon en ufak şeyi algılıyor :) direksiyon tipsiz olmasa alınır aslında bir de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı