Rampage V900S Alınır Mı?

Katılıyorum hissiz bir direksiyona para vermektense DFGT almak daha mantıklı 1200TL'ye G29 buldum sahibinden de güvenmemek demiş arkadaş GET ilan açmasını istesin problemli çıkarsa ürün zaten geri gönderebiliyor. Ayrıca o fiyatlara G27'de bulunabiliyor Rampage almak mantıksız eski fiyatında olsa alınırdıda şu anda alınmaz.

Aynen gayet mantıklı alınabilir G29 ve G27 benim bütçemi çok aşıyor ama yazda DFGT alacağım onu G27 vitesi ve pedalı ile de modifiye edebilirim onunla kullanırsam çok daha iyi olacak ayrıca sorunsuz bir şekilde tır direksiyon simidi drift için direksiyon simidi ve normal araç simidi takabilirsin bir quick relase sistemi yaparsan olur.

Aynen gayet mantıklı alınabilir G29 ve G27 benim bütçemi çok aşıyor ama yazda DFGT alacağım onu G27 vitesi ve pedalı ile de modifiye edebilirim onunla kullanırsam çok daha iyi olacak ayrıca sorunsuz bir şekilde tır direksiyon simidi drift için direksiyon simidi ve normal araç simidi takabilirsin bir quick relase sistemi yaparsan olur.

Force deed back olmayan direksiyona para verilmez ya zamanında thrustmaster Ferrari itali 458 almıştım ilk başlarda zevk verse de sonra tüm zevki kaçtı bir anda ters yöne atıyor falan çok sıkıntı DFGT alsaymışım keşke dedirtti ama yalan olmasın pedalları kaliteli araba hissiyatı veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı