Rampage X titan alınır mı?

Hayır alınmaz.

17.83US $ 42% OFF|EKSA oyun kulaklığı oyun E900 PRO kulaklık 7.1 Surround ses kablolu kulaklıklar LED USB/3.5mm mikrofonlu kulaklık Xbox PC PS4|Kulaklık/Mikrofonlu Kulaklık| - AliExpress. 3. veya 5. olanı. Satın alma rehberi E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!, yeşil rengi için ise konuma bakabilirsiniz Eksa E900 Pro kullanıcı deneyimim.

7.1 önemli değilse TR'den CH321 alın. Ama 7.1 olsun ama kaliteli de olsun derseniz Çin'den E900Pro alın bende kullanmaktayım şu anda.

Kulaklığı şu an kullanmaktayım, diğer yorumlara istinaden kendi fikirimi beyan etmek istiyorum. Rampage fanatiği felan değilim. Dün Logitech G432 modelini aldım ancak gerek ses ve mikrofonu bu modelden daha zayıf geldi, 7.1 başarılı mı bana göre bu fiyat bandında hepsi başarısız artık açık ve net. Rampage X Titan modelinin mikrofon performansı gayet yeterli çok hoşuma gitti diyebilirim ses olarak biraz boğuk tertemiz bir sesi yok ve bassları biraz zayıf windows ayarlarından bass yükseltmesini açınca farkı oluyur bassları daha aktif hale geliyor. Rampage bu forumda çok önerilmiyor evet kalitesiz olabilir ama Logiteche oranla geride kaldı bu model benim gözümde. Bütçeniz dahilinde Rampage alınabilir.

Kulaklığı şu an kullanmaktayım, diğer yorumlara istinaden kendi fikirimi beyan etmek istiyorum. Rampage fanatiği felan değilim. Dün Logitech G432 modelini aldım ancak gerek ses ve mikrofonu bu modelden daha zayıf geldi, 7.1 başarılı mı bana göre bu fiyat bandında hepsi başarısız artık açık ve net. Rampage X Titan modelinin mikrofon performansı gayet yeterli çok hoşuma gitti diyebilirim ses olarak biraz boğuk tertemiz bir sesi yok ve bassları biraz zayıf windows ayarlarından bass yükseltmesini açınca farkı oluyur bassları daha aktif hale geliyor. Rampage bu forumda çok önerilmiyor evet kalitesiz olabilir ama Logiteche oranla geride kaldı bu model benim gözümde. Bütçeniz dahilinde Rampage alınabilir.
Ne zamandır kullanıyorsunuz kulaklığı?

Ne zamandır kullanıyorsunuz kulaklığı?
6 ay kadar anca olmuştur. Bunun öncesinde de yine Rampage kullandım, Prestige modelini Prestige modelinin ses kalitesi X titana göre çok daha başarılı gerek bassları gerek tizleri ancak o ürünün tek sıkıntısı vardı zayıf ses yalıtımı. Mikrofon gizli ve yerleşik bir mikrofon olduğu için arka plan müzik ve benzeri gibi seslerde bazen sekme yapıyordu. Ancak o sorunu da yazılımından mikrofon hassasiyeti için doğru aralığı bulunca onunda önüne geçmiş oldum. Çevremde Rampage kullanan çok insan var ve hiçbirinden henüz şikayet duymadım. Bu markanın bana göre en büyük eksiği 7.1 performansı ve kalitesiz dış malzeme kullanımı. Tabi farklı alternatifler de var kaç gündür yeni bir kulaklık arayışı içindeydim hemen hemen bütçeme uygun her ürünün gerek yorumlarını gerek inceleme videolarını ve testlerini inceledim. Sorunsuz bir ürün yok kalite farkı var sadece ki burdada bütçe farkı ortaya çıkar direkt olarak. Ancak sizi temin ederim ki denemiş olduğum Logitech'in 432 modeli kullandığım iki Rampage modelinden de geride kaldı. Ses kalitesi yetersiz 7.1 övüldüğü kadar değil. Dış malzeme yapısı kırılmaya çok müsait. O 550₺ fiyat banında tercih edilecek bir kulaklık kesinlikle değil.

Geri
Yukarı