Ranker cygnus V2 RGB çalışmıyor

EfeAlper

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Dün elime ulaşan Ranker cygnus V2 kasamın montajını tamamladım fanları RGB huba taktım. RGB Hub için gereken gücü verebilmek için güç kaynağından gelen SATA Power kablosuna taktım ama şu an sadece fanlar çalışıyor. Işıkları çalışmıyor. Kumanda ile kontrol edemiyor veya çalıştıramıyorum. Benim herhangi bir yanlışım var mı?

Pek sanmıyorum. Büyük ihtimalle eşleşmesi sıkıntılıdır.

@Berrkay bağlantılarını kesti kumanda ile kontrolcünün, sonra bir daha bağlayamadı. :D Çözümü garantiye göndermekle buldu.
Ben ne yapabilirim yani şuan. Normalde sata powerdan güç alınca direkt ışıkları yanar mıydı yoksa kumandadan açmak gerekiyor muydu?
Fotoğrafları atarsan yardımcı olabilirim. Boşta kablo kalmaması gerek.
Attım bütün kabloların fotoğraflarını.

Kablolara zarar vermeden bütün girişleri çıkart, 1 tane boşluk bırakacak şekilde tekrar tak. Doğru takmak için: Kablo başlarını (giriş yapan baş kısmını) tırnaklarınla iyice bastır, o kadar kötü ki düzgün oturmuyor kablo ve kontrolcü girişleri. Düzgün oturduğundan emin ol yani.

@MisakiTaro göndermedim henüz, göndereceğim :D Çözülür umarım o şekilde.

Kablolara zarar vermeden bütün girişleri çıkart, 1 tane boşluk bırakacak şekilde tekrar tak. Doğru takmak için: Kablo başlarını (giriş yapan baş kısmını) tırnaklarınla iyice bastır, o kadar kötü ki düzgün oturmuyor kablo ve kontrolcü girişleri. Düzgün oturduğundan emin ol yani.

@MisakiTaro göndermedim henüz, göndereceğim :D Çözülür umarım o şekilde.
İşe yaramadı maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı