Rap cover değerlendirmesi

Hans Landa

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Bir süre önce şöyle bir cover yapmıştım. Hem amatör hem de hasta olduğum için sesim baya kötü ama geliştirmeye çalışıyorum. Mikrofonum da baya dandik bir şey. İngilizce bölümü okuyorum ve rapi de çok seviyorum. Daha çok Rap God ve Worldwide Choppers gibi zorlu parçaları coverlamaya çalışıyorum. İlerde onları da yükleyeceğim. Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence hiç fena değil, hatta baya baya iyi yani. :) Türkçe sözlerde kimi kelimeleri biraz yuvarlıyorsun ama zaten hiç kolay bir iş değil. Bu parçayı da çok severim ayrıca. Back vokalde bir arkadaş var değil mi, uyum da son derece iyi bence. İleride kendine ait parçaları da dinlemek iyi olur. Kolaylıklar dilerim... :)

Ne kadar iyi söylesende iyi bir edit gerekiyor müziklere. Yavaştan FL Studio kullanmayı öğrenmelisin ve parçalarını düzenlemelisin.

Ben lise döneminde uğraştım ama sesimi kendim beğenmediğim için bırakmıştım. Şehinşah'dan daha ince bir sesim olduğumu söyleyeyim. Hızlı parçalarda rahat ediyordum ama sesimi beğenmiyordum işte. :LOL:
Worldwide Choppers en sevdiğim parçalardandır az söylemedik. Pardon söyleyemedik.:like:

Sizin söylemek istediğiniz sevdiğiniz tarz da önemli bu işte. Ona göre cover yaparsanız daha çok beğenirsiniz.

Bence hiç fena değil, hatta baya baya iyi yani. :) Türkçe sözlerde kimi kelimeleri biraz yuvarlıyorsun ama zaten hiç kolay bir iş değil. Bu parçayı da çok severim ayrıca. Back vokalde bir arkadaş var değil mi, uyum da son derece iyi bence. İleride kendine ait parçaları da dinlemek iyi olur. Kolaylıklar dilerim... :)
Çok teşekkür ederim hocam :) back vokalde ki benim :D ilerde yeni parçalar aticam biraz daha çalışmam lazım :)

Ne kadar iyi söylesende iyi bir edit gerekiyor müziklere. Yavaştan FL Studio kullanmayı öğrenmelisin ve parçalarını düzenlemelisin.

Ben lise döneminde uğraştım ama sesimi kendim beğenmediğim için bırakmıştım. Şehinşah'dan daha ince bir sesim olduğumu söyleyeyim. Hızlı parçalarda rahat ediyordum ama sesimi beğenmiyordum işte. :LOL:
Worldwide Choppers en sevdiğim parçalardandır az söylemedik. Pardon söyleyemedik.:like:

Sizin söylemek istediğiniz sevdiğiniz tarz da önemli bu işte. Ona göre cover yaparsanız daha çok beğenirsiniz.
Audacity kullaniyorum ama hala amatör seviyedeyim :) teşekkür ederim yorum için :)

Çalışmaya devam edin, hocam. :D
Teşekkür ederim hocam :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı