Rapçi Uzi ve Mustafa Sandal sosyal medya’da tartıştı

Zeu5

Centipat
Makaleler
9
Yer
Kanada, Toronto
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Uzi, bir festivalde Mustafa Sandal’dan önce sahne alma teklifine tepki gösterdi: “Benim önüme Mustafa Sandal’ı çıkaramazsın. Hele hatır gönülle aman adam yaşlı vs diyerek asla çıkaramazsın. Sene 2023 kimin ne iş yaptığı, kimin ne kadar dinlendiği ortada.”

Mustafa Sandal, Uzi’ye cevap verdi: “Kayıtlara geçen 150 hit eserin olduğunda, 30 yıl sonra da alkışlandığında tekrar konuşuruz. Şarkılarını beğeniyorum umarım başarırsın. Tweetlere bakınca cevap vermeme gerek kalmamış, halk cevabını vermiş.”

Sigma betaya haddini bildiriyor .Ergen kızların ve erkeklerin sevdiği bir şarkıcı ile muhatap bile olmamasi gerekirdi sayın Mustafa Sandalın.

Mustafa Sandal şu anda dinlemem ancak dinlememiş değilim. UZİ ve o tarz gürültücüleri hiç başarılı bulmuyorum. Kırmızı, parlak jantlı şahiniyle ve cızırdayan ses sistemiyle insanları rahatsız eden insansılardan ibaret bir dinleyici kitleleri var. Durum acınası ne diyelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…