Rapoo V700 RGB Alloy vs Gigabyte GK-FORCE-K83

Ben V700 kullanıyorum. Kullanışı gayet iyi ancak Gigabyte öneririm. Hani estetik olsun, ışık benim için önemli derseniz Rapoo'yu tercih edebilirsiniz. Önemli değilse Gigabyte alabilirsiniz. Benim Rapoo seçme sebebim aydınlatma olmasıydı ve fiyatı çok uygundu. Ancak bir aydınlatma modu bozuldu sanırım araştırdım baktım düzeltemedim. Klavyenin en sağ üstünde kare içinde "M" diye bir tuş var. Ona basınca renkler arası geçiyordu. Şu an basınca klavye sönüyor. Uzun lafın kısası Gigabyte öneririm.

Hangi switchleri kullanıyor?
Kendi markaları yazıyormuş ancak Kailh rebrand olduğunu duydum.
Ben V700 kullanıyorum. Kullanışı gayet iyi ancak Gigabyte öneririm. Hani estetik olsun, ışık benim için önemli derseniz Rapoo'yu tercih edebilirsiniz. Önemli değilse Gigabyte alabilirsiniz. Benim Rapoo seçme sebebim aydınlatma olmasıydı ve fiyatı çok uygundu. Ancak bir aydınlatma modu bozuldu sanırım araştırdım baktım düzeltemedim. Klavyenin en sağ üstünde kare içinde "M" diye bir tuş var. Ona basınca renkler arası geçiyordu. Şu an basınca klavye sönüyor. Uzun lafın kısası Gigabyte öneririm.
Rapoo'nun switchleri hakkında neler söyleyebilirsiniz?

Son düzenleme:
O dediğiniz "M" tuşu yazılımdan ayarladığınız bir modu aktif eder.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı