Rapor seçeneklerine yeni özellikler gelmeli

İlk yazılan bilginin aynısını yazanları raporlamak için bir seçenek gelse fena olmaz.

Bir de yazım yanlışı olan bir mesajı raporluyorum, o mesajı alıntılayan kişiyi rapor etmek için 1 dakika bekliyoruz.
Zamandan tasarruf amacı ile alıntılanan mesajı raporlayabilirsiniz, böylelikle iki adet rapora gerek kalmadan iki mesaj da düzeltilir. Gözden kaçmazsa tabii.

Zamandan tasarruf amacı ile alıntılanan mesajı raporlayabilirsiniz, böylelikle iki adet rapora gerek kalmadan iki mesaj da düzeltilir. Gözden kaçmazsa tabii.
Hocam, yazım yanlışı raporunda yazım yanlışını "Diğer" kısmından belirtmek zorunlu mu?

Örneğin uzun bir konuyu raporlarsanız bize zaman kazandırmak açısından yanlışı belirtmeniz çok iyi olur. Bir zorunluluğu yok tabii.

Gereksiz mesaj kısmı gelmeli kesinlikle.

İki rapor arası sürenin kısaltılması ve raporların geri dönüşü konusunda kesinlikle katılıyorum. Üşenmeden bütün gördüklerimi raporluyorum, sonucunu görmek çok iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…