RAT virüsü

IP ile atamaz ama sana kendi sitesinden bir şey yükletebilir, böylece RAT atabilir.

Arkadaşlar emin miyiz? Yoksa sallıyor musunuz? Kimisi evet diyor kimisi hayır diyor.

Arkadaşlar emin miyiz? Yoksa sallıyor musunuz? Kimisi evet diyor kimisi hayır diyor.

İpni alırsa yapıcağı 2-3 şey var sende hangi numaradan aradıklarını öğrenir oturduğu yeri bulursun reelden tanıdığın değilse.

IP ile atamaz ama sana kendi sitesinden bir şey yükletebilir, böylece RAT atabilir.
Yazmayı unutmuşum. Bana PSD ve PNG dosyaları yükletti. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? KasperSky adlı virüs tarayıcısından tarattım dosyayı fakat bir şey çıkmadı.

İpni alırsa yapıcağı 2-3 şey var sende hangi numaradan aradıklarını öğrenir oturduğu yeri bulursun reelden tanıdığın değilse.

Biraz yanlış oldu cümle oturur yemek söyler ping çıkarır internette böyle troll videoları dolu.

Yazmayı unutmuşum. Bana PSD ve PNG dosyaları yükletti. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Kaspersky adlı virüs tarayıcısından tarattım dosyayı fakat bir şey çıkmadı.
Sıkıntı çıkabilir, silmeniz lazım. Webp dosyaları bile sistem bozabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…