RAT yedikten sonra ne yapılmalı?

Üzgünüm fakat USB'ye ISO dosyasını yazıp format atmanız gerek.
İnterneti kapatarak bilgisayarı açın ve dosyalarınızı USB gibi bir depolama birimine yedekleyin.
Sıfırlamak sadece sizin bilgilerinizi siler fakat format her şeyi kökten yeniler.

Bir sorum olacak aynı ağa bağlı bireylere bir şey olmaz değil mi modemi resetledim lakin internet üzerinden galerime dokümanlarıma falan erişemez değil mi hocam PC de fotoğraf doküman yoktu lakin aynı ağa bağlı telefonda vardı fotoğraf ve dokümanlar.

Bir sorum olacak aynı ağa bağlı bireylere bir şey olmaz değil mi modemi resetledim lakin internet üzerinden galerime dokümanlarıma falan erişemez değil mi hocam PC de fotoğraf doküman yoktu lakin aynı ağa bağlı telefonda vardı fotoğraf ve dokümanlar.
Eğer ileri seviye bir RAT ise erişme ihtimali var.
Yine de ileri seviye bir RAT yediğinizi düşünmüyorum.

Eğer ileri seviye bir RAT ise erişme ihtimali var.
Yine de ileri seviye bir RAT yediğinizi düşünmüyorum.

Atan kişiyi tanıyorum RAT programını bana attı kendime bir exe dosyası oluşturup kendime attım internet geçmişim cooiklerim şifrelerim IP adresim Windows keyim ve sistem özelliklerim bana log olarak geldi bir şey olur mu hocam yani galerime falan erişemez değil mi PC de oyunlarım falan var sadece.

Atan kişiyi tanıyorum RAT programını bana attı kendime bir exe dosyası oluşturup kendime attım internet geçmişim cooiklerim şifrelerim IP adresim Windows keyim ve sistem özelliklerim bana log olarak geldi bir şey olur mu hocam yani galerime falan erişemez değil mi PC de oyunlarım falan var sadece.

Her şeyi yapabilir en iyisi dediğim gibi her şeyi silip sıfırdan işletim sistemi kurmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı