RawAccel legal mi?

itwasgooday

Hectopat
Size bir sorum olacak. RawAccel isimli bir yazılım sayesinde oyunda ve bu ayarın bulunmadığı oyunlarda fare ivmesi ayarı yapıyorum. Bu yazılımın geliştiricisi olan KovaaK Reddit'de bu programı geliştirirken Vanguard ekibine danıştıklarını ve uygulama yüzünden uzaklaştırma almayacağımızı söylüyor fakat bir de size sormak istiyorum. Bu uygulama hile ile alakası olmamasına rağmen oyundan uzaklaştırma almama sebebiyet verebilir mi? Bu yazılım diğer çoğu FPS oyununda da bulunan fare ivmesi ayarını kullanmamıza olanak sağlıyor. Bu ayar oyun dosyalarından bağımsız olarak fareyi hareket ettirme oranıma göre hassasiyetimi arttırıyor. Dediğim gibi oyun dosyalarından bağımsız olarak sadece benim hareketime göre hassasiyetimi arttırıyor. Bu ayar CS:GO'nun içinde dahili olarak mevcutken Valorant'ta olmadığı için böyle bir program kullanıyorum. Bu ayar beni diğer oyunculara göre avantajlı kılmıyor, sadece benim tercihimle fareme ivme kazandırıyor. Bu ayar Windows'un kendisinde de mevcut fakat istediğim şekilde özelleştiremediğim için RawAccel programı son çare olarak karşıma çıkıyor. Bu program yüzünden uzaklaştırma almayacağımı düşünüyorum çünkü kullanan çok oyuncu var ve hile mantığında çalışmıyor. Ben ne kadar hile olmadığını ve banlanmayacağımı düşünsem de, bilgisayarımda sürekli çalışan Vanguard yazılımının da tehdit olarak algılamadığını görsem bile size sormak istiyorum. Bu programı kullanmak legal mi?

Tickette ban sebebi veya değil demiyorlar. Soundpad ban sebebi mi diye sordum, bilmiyorum bence kullanma diye cevap verdiler:D

Kendimde bu programın kullanıcısıyım ve çok kullanan görmüşlüğümde var. Valorant oynamadığım için o oyun özelinde ban sebebi olup olmadığını bilmiyorum ancak gönül olarak rahatlamak istiyorsan. Benim gözümden program hiçbir avantaj sağlamıyor. Tek yaptığı Windows işaretçi hassasiyeti ayarını kendine göre düzenleyebildiğin bir program.

Kendimde bu programın kullanıcısıyım ve çok kullanan görmüşlüğümde var. Valorant oynamadığım için o oyun özelinde ban sebebi olup olmadığını bilmiyorum ancak gönül olarak rahatlamak istiyorsan. Benim gözümden program hiçbir avantaj sağlamıyor. Tek yaptığı Windows işaretçi hassasiyeti ayarını kendine göre düzenleyebildiğin bir program.
Bence de. Oyuna giden fare hareketini filtreden geçiriyor gibi bir şey.

Geri
Yukarı